Дорогі ватутінці!

Сердечно вітаю вас з 70-річчям нашого міста, історія якого розпочалась в далекому 1947 році і пов’язана з розробкою покладів бурого вугілля.

Ватутіне – наймолодше місто Черкаського краю. Побудоване в тяжкий післявоєнний період воно пройшло різні етапи свого розвитку і становлення. Були періоди великих досягнень і періоди не дуже радісні, але попри все воно живе, розвивається і ми з надією і впевненістю дивимось у майбутнє, яке обов’язково  буде щасливим.

В нашому місті  живуть працьовиті і талановиті люди, які є патріотами своєї малої батьківщини і які щоденно прикладають всі зусилля щоб безперебійно працювали заклади і установи, щоб жителі міста отримували якісні освітні, медичні та соціальні послуги, щоб покращувався благоустрій міста і щоб Ватутіне було містом комфортного проживання.

Тож я дякую кожному з вас за добрі справи, вчинки, наміри та починання, спрямовані на розвиток та процвітання рідного міста. Дякую всім: керівникам і працівникам підприємств, установ і організацій, депутатському корпусу, працівникам структурних підрозділів, всім городянам – адже ми єдина родина для якої доля нашого міста небайдужа.

З вдячністю згадуємо наших першобудівників, шахтарів, всіх, хто творив славетну історію нашого міста, збагачував його традиції і розбудовував.

Ми гордимося нашими земляками, які  виконували і продовжують виконувати військовий обов’язок в зоні АТО де ведеться боротьба за єдину і соборну Україну, за єдність земель, за цілісність українського народу.

Ми пишаємось нашою молоддю, яка гідно представляє наше місто на мистецьких, творчих і освітніх конкурсах, у спортивних  змаганнях різного рівня.

Ми горді за вихідців з міста, які досягли вершин у різних галузях промисловості, науковій діяльності, політиці,  і які сьогодні відомі далеко за межами не тільки міста, а й області і країни.

Всі ми любимо наше Ватутіне, пишаємось його історією, прагнемо для нього європейського майбутнього. То ж нехай зростає та процвітає наше улюблене місто! Хай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану  громаду.

Бажаю всім Божого благословення, міцного  здоров'я і процвітання, миру і злагоди, щастя і добробуту, любові і взаємоповаги, тепла сімейного вогнища, здійснення усіх світлих мрій та сподівань, успіхів у всіх життєвих справах та нових здобутків!

Вірю, що спільна  плідна праця на благо рідного міста, своєї країни, стане запорукою подальшого успішного розвитку і процвітання.

З повагою, міський голова О.Лисюк