Шановні ветерани війни, діти війни, громада міста Ватутіне та села Скаливатка!

Скільки б не минуло років з Дня Перемоги, ми ніколи не забудемо якою ціною вона дісталася нашій Батьківщині.  9 травня завжди лишиться у пам’яті народу як найсвітліший та найвеличніший день –  день вічної і незгасної пам’яті за загиблими в роки війни, день беззаперечної перемоги над ворогом.

Це свято - символ героїзму, самовідданої любові до рідної землі, нескореної сили духу захисників Вітчизни.

Низький уклін ветеранам за чисте небо над Україною, за  можливість народжувати і виховувати дітей у мирі та любові.

Бажаємо всім злагоди у суспільстві, взаєморозуміння між народами, щасливого сьогодення, надійного майбутнього для нашої рідної України та мирного неба над головою!

Ми пам’ятаємо і будемо пам’ятати. Ми перемогли в далекому 1945 – будемо перемагати завжди, адже сила нашого народу в любові до своєї Батьківщини та непереборному бажанні жити у вільній, щасливій і мирній країні!

З повагою міський голова  О.Лисюк