Шановні працівники комунальних підприємств та підприємств сфери побутового обслуговування міста!

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом!

Цей день — це вияв поваги до людей, які своєю працею створюють затишок і комфорт в наших домівках.

Для сучасних людей комунальні блага давно стали настільки звичною справою, що ніхто вже особливо і не замислюється над тим, скільки зусиль варто докласти для їх стабільності і який при цьому величезний тягар відповідальності лежить на плечах працівників комунальних підприємств. Жодна з наявних сфер не стоїть так близько до конкретної людини, як житлово-комунальна та побутова. Адже в кожному домі нам потрібні вода, газ, тепло. А як обійтися без водопостачання та водовідведення, без прибирання дворів і вулиць, послуг тих же перукарів чи майстрів по ремонту взуття та одягу, складної побутової техніки? Ви покращуєте добробут і соціальне самопочуття людей, і в цьому вам допомагають професійне ставлення до справи, ініціативність, відповідальність.

Всі ці послуги жителям нашого міста надаються працівниками виробничого управління житлово-комунального господарства, комунального виробничого підприємства «Водоканал», комунального підприємства теплових мереж. Приватними підприємцями надають послуги з пошиву та ремонту одягу і взуття, ремонту побутової техніки, виготовлення  меблів та виробів з граніту, фото послуги, перукарські послуги та інші. Ви робите все можливе, щоб обсяг та якість цих послуг відповідали запитам наших співгромадян. Від вашого професіоналізму і сумлінності залежить загальний соціальний настрій та добробут кожної родини в місті.

Зичу вам міцного здоров’я, хорошого весняного настрою, наснаги, злагоди, щастя і світлого майбутнього, ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань, а ще – добробуту в родинах та щасливої особистої долі.

З повагою міський голова  О.Лисюк