gerbuk.JPG

Шановні ветерани шахтарської праці, працівники колишніх підприємств вугільної промисловості міста!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем шахтаря!

Це свято представників відважної, надзвичайно важкої і такої необхідної для країни професії, сильних, мужніх людей, чия складна, небезпечна і почесна праця вимагає колосальної відповідальності, витримки і самовіддачі.

Історія нашого міста невід’ємно пов’язана з вугільною промисловістю, адже його відправною точкою стала розробка Юрківського буровугільного комплексу. В тяжкий післявоєнний період на просторах Звенигородщини в рекордно короткі строки  виросло наше прекрасне місто, тому важко знайти ватутінську родину, яка б тим чи іншим чином не була пов’язана з гірничою професією.

Хочу висловити всім шахтарям слова щирої подяки за звитяжну працю на благо країни і міста. Низький уклін сім’ям  шахтарів, які оберігали їх спокій у часи відпочинку після виснажливих змін, забезпечували їм родинний затишок.

У цей святковий день від щирого серця бажаю всім міцного здоров’я, успіхів у справах, спокою і впевненості в майбутньому, уваги і турботи рідних та близьких, процвітання, щастя і добробуту, злагоди і миру!

І хай живе шахтарська справа, хай щасливим буде сьогодення і надійним майбутнє.

З повагою міський голова О.Лисюк