Шановні земляки!

Прийміть щирі вітання з 25-ю річницею незалежності нашої держави!

День здобуття незалежності, що є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, відзначається як найголовніше свято нашої країни.

Сьогодні перед нами стоять складні й великі завдання – побудувати міцну, економічно незалежну країну, забезпечити мирне, достойне життя кожному громадянину. Але я вірю, що разом ми досягнемо необхідних вершин і здолаємо будь-які перешкоди на шляху до щасливого майбутнього.

То ж хай єднає нас свята батьківська земля, прадавні благородні звичаї і традиції. Нехай кожен день буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а добрі справи примножать славу рідної України.

Бажаю всім мирного неба, міцного здоров’я, злагоди і добра,  порозуміння і згуртованості, через які пролягає шлях до кращого життя.

Слава Україні!

З повагою міський голова  О.Лисюк