gerbuk.JPG

Шановні ватутінці!

Сердечно вітаю всіх з Днем Державного Прапора України!

23 серпня 2004 року, український народ, усі ми, вперше святкували День Державного прапора України. Тобто ми стали свідками зародження ще однієї, дуже важливої для політичного та національного єднання нашого народу державної традиції. Хоча цього року наш національний стяг святкує свій 22-й офіційний день народження, поєднання блакитного і жовтого кольорів в символах держави відомі ще з  часів Давньої Русі.

Державний прапор – наше синьо-жовте знаменно, дороге для кожного українця. Це символ нашої незалежності,  суверенітету і звільнення від рабства. Сьогодні, як ніколи, ми з трепетом відносимся до свого Прапора, адже він овіяний духом вільного козацтва, окроплений священною кров`ю борців за незалежність і захисників цілісності нашої держави. Він об`єднує всіх патріотів українськї держави у прагненні жити вільними і щасливими.

Тож нехай завжди гордо майорить над Батьківщиною стяг нашої волі, єдності та могутності Українського народу!

Щиро бажаю всім миру і злагоди, радості і щастя, віри в краще майбутнє. І нехай кожен день повниться добрими справами в ім’я процвітання незалежної Української держави.

З повагою міський голова О.Лисюк